XRA 3000

Zásobník kmenů

Nezávazná poptávka

Stroj: XRA 3000

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.


Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: XRA 3000

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:
Cílová krajina:

V co nejbližší době se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Zásobník kmenů (délka 3 m) umožnuje uložení kmenů o celkové váze až 10 000 kg a jejich bezpečné, rychlé a pohodlné posouvání pomocí řetězů, ovládaných samostatně silnými hydromotory. Sklopný podavač, pomocí kterého je kmen dopraven na pásovou pilu CTR 1000 Hydraulik, je mimo své sklopné funkce také vybaven posuvnými řetězy, ovládanými samostatným hydromotorem. To umožnuje „jemné dosednutí“ kulatiny na lože stroje a tím zvyšuje jeho celkovou životnost. Zásobník kmenů může být vybaven 3metrovou prodlužovací sekcí se samostatnými hydromotory.

  • Zásobník kmenů (délka 3 m) umožnuje uložení kmenů o celkové váze až 10 000 kg a jejich bezpečné, rychlé a pohodlné posouvání pomocí řetězů, ovládaných samostatně silnými hydromotory. Sklopný podavač, pomocí kterého je kmen dopraven na pásovou pilu CTR 1000 Hydraulik, je mimo své sklopné funkce také vybaven posuvnými řetězy, ovládanými samostatným hydromotorem. To umožnuje „jemné dosednutí“ kulatiny na lože stroje a tím zvyšuje jeho celkovou životnost. Zásobník kmenů může být vybaven 3metrovou prodlužovací sekcí se samostatnými hydromotory.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací