Automatické CNC

Kyvné automatické pásové pily s CNC řízením - posuv materiálu do řezu je prováděn hydraulicky, nebo pomocí průmyslového servopohonu. Nový autonomní řídící systém a ovládací panel. Upínání materiálu a posuv ramene pilového pásu do řezu a zpět, jsou ovládány hydraulicky. Základem přesnosti a kvality řezu a dlouhé životnosti stroje je robustní provedení ramene pily a jednotlivých dílů, včetně obzvláště masivní konstrukce podávacího systému a podstavce stroje.

DYNAMIC - nová řada menších CNC automatů. Masivní provedení stroje s jednoduchým a přehledným ovládáním. Velmi přesné navádění materiálu do řezu pomocí proporcionální techniky a hydraulického válce s odměřovacím systémem.

CF – NC - více než 20 roků vyráběná a inovovaná řada CNC automatů. Posuv materiálu do řezu pomocí průmyslového servopohonu.

MASTER - nové CNC automaty MASTER představují nejnovější trendy v průmyslovém, vysokokapacitním dělení materiálu. Posuv materiálu do řezu pomocí průmyslového servopohonu a zcela nový vlastní operační systém řízení.