ARG 300 3D

Pásová pila pro 3D tisk

Nezávazná poptávka

Stroj: ARG 300 3D

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.


Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: ARG 300 3D

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:
Cílová krajina:

V co nejbližší době se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky
3150 x 27 x 0,9

PÁSOVÁ PILA JE NEJRYCHLEJŠÍ, NEJLEVNĚJŠÍ A NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PRO ODDĚLOVÁNÍ 3D TIŠTĚNÝCH  KOVOVÝCH DÍLŮ ZE ZÁKLADNÍ DESKY.

Masivní dvousloupová pásová pila zaručuje rychlé a přesné oddělení výrobku z 3D tiskárny od základové desky. Přesnost řezu 0,1 mm, šířka řezu 1,5 mm. Rychlejší a levnější v porovnání s drátořezem.

Nastavitelný, speciálně konstruovaný svěrák zaručuje optimální upnutí materiálu. Správné upnutí materialu umožňuje nastavení řezu s minimálními přídavky a tím úsporu materiálu při tisku. Sklápěcí mechanismus svěráku s dorazy, přispívá k snadnějšímu a rychlejšímu uchycení tiskové desky. Zcela nová koncepce odlitku ramene pilového pásu a unikátní design. Mohutné litinové rameno je v kategorii dvousloupových pásových pil zcela výjimečné. To v kombinaci s masivním dvousloupovým uložením ramene, pohybujícím se na lineárních vedeních, zaručuje vynikající tuhost celého systému a přesný řez.

Jako řezný nástroj je použit průmyslový Bi-metalový pilový pás velikosti 27 x 0,9 mm. Přesnost řezu pilového pásu zaručuje třístranné tvrdokovové vedení před a za řezem. K dosažení maximální produktivity řezání přispívá i možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15-125 m/min., což výrazně přispívá k přesnosti a rychlosti řezu a životnosti pilových pásů.

Pod oblastí řezu je umístěna vyjímatelná vana na třísky, která zachytí většinu třísek pro dalsí použití. Rameno pilového pásu se na lineárních vedeních pohybuje pomocí hydraulického válce poháněného výkonným hydraulickým agregátem. Jednoduché ovládání na centrálním ovládacím panelu a plynule nastavitelná rychlost posuvu do řezu. Po ukončení řezu se automaticky vypne pilový pás a rameno vyjede nahoru do původní, nastavitelné polohy. 

Stroj se vyznačuje celkovým velmi robustním zpracováním. Základ tvoří stabilní podstavec stroje se svěrákem a systémem dvousloupového uložení ramene. Jedinečné rameno pilového pásu je osazeno oběžnými litinovými koly s masivním uložením, poháněných průmyslovým motorem s šnekovou převodovkou. To vše zaručuje dlohodobou přesnost řezu a životnost stroje.

Max. šířka a výška tiskové desky 360 x 300 mm
Hlavní motor 400 V, 50 Hz, 2,2 kW
Motor hydraulického agregátu 400 V / 50 Hz / 0,18 kW
Rychlost pásu 15-125 m/min.
Pracovní výška svěráku 910 mm
Olej v hydraulickém systému cca 6 l (ISO 6743/4-HM, DIN 51 524 část 2-HLP)
Rozměry stroje (max.) 1900 x 780 x 1900 mm
Hmotnost stroje 500 kg

  • Manipulační stůl

    Stůl umožňuje jednoduchou manipulaci s těžkými tiskovými deskami mezi 3D tiskárnou a pilou. Elektrický pohon zajišťuje přenastavení výšky stolu.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací