Pásové pily na dřevo

Kmenové pásové pily na dřevo PILOUS

Patří do absolutní světové špičky mezi výrobci pásových pil na dřevo, a to jak z hlediska mimořádné kvality a spolehlivosti strojů, tak šíří sortimentu a celkovým počtem vyráběných kusů. Naše pásové pily na dřevo jsou nejprodávanější značkou v mnoha zemích západní i východní Evropy. Dlouhodobou praxí jsou prověřeny v nejextrémnějších podmínkách a spolehlivě pracují v až 40 stupňových mrazech na Sibiři nebo naopak při vysokých teplotách a vlhkosti v džunglích Afriky, Asie nebo Jižní Ameriky.

Modelová řada CTR představuje nejmodernější trendy v konstrukci kmenových pásových pil se zvláštním důrazem na maximální přesnost a dlouhodobou životnost stroje při minimálních vynaložených nákladech.

Všechny kmenové pásové pily se vyznačují ve své kategorii mimořádně robustním provedením a chytrými technologickými řešeními. Samozřejmostí jsou špičkové, speciálně vyvažované motory pohonu pilového pásu, profesionální pohony a převodovky od renomovaných evropských výrobců, stejně jako všechny elektrodíly nebo hydraulické příslušenství.

Pásové pily na dřevo jsou koncipovány originálním stavebnicovým způsobem, který umožňuje snadnou výměnu nebo nastavení všech hlavních technologických uzlů a jejich jednotlivých částí. To z dlouhodobého hlediska užívání stroje výrazným způsobem snižuje náklady na údržbu, zkracuje servisní časy a snižuje tak doby odstávek ve výrobě. Náš originální stavebnicový systém umožňuje kdykoliv dodatečnou instalaci požadovaného příslušenství, protože každá základní verze stroje obsahuje všechna potřebná úchytná místa. Ke všem strojům je velmi široká nabídka příslušenství, které usnadňuje a zrychluje obsluhu stroje a ovlivňuje jeho produktivitu.

Široký výrobní program pásových pil na dřevo se dělí do následujících hlavních kategorií: manuální kmenové pásové pily, elektrické kmenové pásové pily, hydraulické kmenové pásové pily, kotoučové pily.

Doufáme, že i Vy budete patřit mezi naše spokojené zákazníky.