Pilové pásy


Originální pilové pásy Pilous Maxwood nabízejí celou škálu druhů, která Vám umožňuje zpracování jakéhokoliv druhu dřeva.

  • Široký sortiment nabízí jak cenově dostupnější pásy pro maloobjemové řezání, tak pásy pro plně profesionální řezání a maximální výkon.
  • Základem všech pilových pásů jsou špičkové německé materiály a precizní zpracování. Kvalita pilových pásů se pečlivě sleduje a všechny pásy odpovídají přísné normě ISO 9001.
  • Pilové pásy Pilous jsou používány v desítkách zemí světa. Ať budete řezat jakékoliv dřevo, Pilous Vám doporučí pilový pás, který vyhoví Vašim potřebám.BiMetal

Pilový pás se špičkami zubů z nástrojové oceli, tato technologie umožňuje podstatně delší dobu řezání bez broušení a výměny pilového pásu. Použítí: měkké, tvrdé až extrémně tvrdé dřevo.

Slinutý karbid

Pilový pás, kde špičky zubů jsou osazeny plátky ze slinutého karbidu, jsou označovány též jako SK plátky. Pilový pás, který se nerozvádí a dosahuje nejvyšší možný řezný výkon.

Stelit

Pilový pás se špičkami zubů z materiálu Stelit. Zcela odpadá rozvádění zubů. Použítí: měkké, tvrdé až extrémně tvrdé dřevo.

Uhlíková pružinová ocel

Nejrozšířenější pilový pás z důvodu optimálního poměru cena/výkon. Použití: měkké i tvrdé dřevo.
 

Pozor při rozbalování svařených pilových pásů. Jsou v přepravním balení v napnutém stavu. Ochranný kryt pilového pásu odstraňte až po nasazení na stroj.