Konstruktér, návodář

Hledáme konstruktéra pro rozšíření našeho týmu se zaměřením na konstrukční projekty a na tvorbu návodů.

Místo pracoviště: Železná 648/9, Brno - Horní Heršpice
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání:
Benefity: bonusy/prémie, příspěvek na stravování

Náplň práce:

- návrhy konstrukčních řešení a konstrukční práce
- zpracování podkladů a komunikace se zákazníkem
- tvorba návodů, servisní a technické dokumentace
- tvorba výkresové dokumentace a schémat
- spolupráce s kolegy v celé společnosti

Požadujeme:

- VŠ vzdělání strojní
- dobrý psaný projev
- schopnost porozumět odborným materiálům
- technické myšlení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
- znalost programů CorelDraw, Solidworks, PDM výhodou

Nabízíme:

- práce na HPP ve stabilní české společnosti s mnohaletou tradicí
- zajímavou práci v přátelském kolektivu
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- možnost občasné práce z domova
- firemní akce

  Nástup možný ihned

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: janecka@pilous.cz
Kontaktní osoba: p. Jiří Janečka, tel.: 517 577 940