Dnešní svět si nelze bez strojů představit. Strojírenství představuje velmi perspektivní obor, který je velkým tahounem české ekonomiky.

Firma PILOUS vyrábí úspěšně své stroje již od roku 1994. Nadále zaznamenáváme rychlý růst objednávek, a tím i celé firmy. Počet našich zaměstnanců přesáhl stovku, ale naše úspěchy nás vedou ke stálému posilování našeho týmu. Na našich zaměstnancích nám záleží a víme, že bez jejich kvalitní práce se neobejdeme.

Do našeho týmu hledáme spolupracovníky na následující pozice:

SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO

pásových pil na kov a na dřevo

Náplň práce:

• komunikace se zahraničními i tuzemskými partnery, zajištění technické podpory a poradenství při řešení jejich servisních požadavků

• možnost výjezdů do zahraničí – pomoc při složitějších opravách nebo zaškolování obsluhy

• řešení technických problémů, zajištění oprav a nabídky náhradních dílů

• aktivní spolupráce s obchodním a výrobním úsekem společnosti

• reporting řešení technických problémů a vedení agendy

• školení servisních pracovníků našich partnerů

• kontinuální zlepšování poskytovaných servisních služeb

• spolupráce s konstrukčním oddělením.

Požadujeme:

• USO/SŠ - v oboru elektro,

• vyhl.50, §6 - aktivní

• čtení elektrotechnické dokumentace

• angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni (jiný jazyk výhodou)

• znalost problematiky PLC, frekvenčních a servo měničů výhodou

• praxe na podobné pozici výhodou

• ochota pracovat z počátku v naší výrobě strojů z důvodu získání znalostí a zkušeností

• komunikativnost, samostatnost, svědomitost, spolehlivost

• znalost práce na PC

• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• práce na hlavní pracovní poměr

• příjemné pracovní prostředí, pestrá pracovní náplň

• profesionální jednání

• odpovídající mzdové ohodnocení

• po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

• jistou a perspektivní pracovní pozici ve stabilní a rozvíjející se společnosti

• možnost firemního stravování v závodní jídelně

• velmi dobrá dostupnost (MHD, parkoviště)

Nástup možný ihned

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: mazgut@pilous.cz

Kontaktní osoba: p. Ján Mažgút, tel. 733 557 087

Skladník - zaměření elektro

Požadujeme:

vyučení (střední odborné vzdělání) v oboru elektro
samostatnost, zodpovědnost,spolehlivost, pečlivost, kreativitu, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

• průměrná hrubá mzda včetně prémií 150-180 Kč/hod.

• hlavní pracovní poměr

• pestrá pracovní náplň

• zázemí stabilní a zavedené společnosti

• možnost firemního strav stravování v závodní jídelně

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: blazejovsky@pilous.cz
Kontaktní osoba: p. Jiří Blažejovský, tel. 605 143 880

Montér strojů - strojní zámečník

Požadujeme:

vyučení v oboru (střední odborné vzdělání)
samostatnost, zodpovědnost,spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce, znalost svařování CO2

Nabízíme:

• průměrná hrubá mzda včetně prémií 160-190 Kč/hod.

• prémie

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.