ARG 300 PLUS E

02. 02. 2021


I minulý rok jsme pokročili s vývojem nových pil a zařízení. Na nové výrobky a novinky upozorňujeme jak na našich webových stránkách, tak i prostřednictvím Facebooku .
Nyní uvádíme do prodeje nové pásové pily Pilous ARG 300 PLUS E (.F.) a ARG 300 PLUS E.H. (.F.). Od pásové pily ARG 300 plus se odlišuje koncepcí otočného stolu. I tato verze umožňuje oboustranné natáčení ramene pilového pásu v řezném rozsahu 60° vpravo a 45° vlevo. Dvě řezné rychlosti 40 a 80 m/min, případně verze s frekvenčním měničem 15-90 m/min. Pila je osazena pilovým pásem 27×0,9 mm. Více se o těchto pásových pilách dozvíte kliknutím na jednotlivé verze:

ARG 300 PLUS E , ARG 300 PLUS E.H.

.

Pilous

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací