Metalex Bangkok

22. 11. 2017

Ve dnech 22. – 25. listopadu 2017 se konal mezinárodní strojírenský veletrh Metalex Bangkok.

Jedná se o největší mezinárodní veletrh obráběcích strojů na území jihovýchodní Asie o rozloze 64 000 metrů čtverečních . O tento veletrh byl mezi odbornou veřejností velký zájem a to nejen z Asie, ale i z Evropy, což dokazuje zastoupení 3 300 vystavovatelů. Podle dostupných statistik navštívilo veletrh na 95 000 návštěvníků.

Naše firma se zde představila v rámci expozice ČR, společně s dalšími významnými zástupci strojírenských podniků z naší země. S ohledem na dynamicky se rozvíjející a hlavně stabilní vývoj thajského průmyslu, byla vybrána právě tato výstava pro rozvoj našich aktivit v této části světa. Během veletrhu jsme navázali velmi hodnotnou spolupráci s významnými prodejci na tomto území s bohatými zkušenostmi v oboru. Díky této výstavě očekáváme další rozvoj našich obchodních kontaktů jak z oblasti dřevozpracujících strojů, tak zejména z oblasti řezání kovů.

Pilous

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací