Novinka na trhu - pásová pila na kov ARG 260

22. 10. 2018

Pilový pás 27 x 0,9 x 2880 mm

Nejmodernější koncepce odlitku ramene s dutinami je osazena oběžnými koly se zvětšeným průměrem. Větší průměr kol zajišťuje menší ohybové namáhání pilového pásu.

To vše zaručuje mimořádnou tuhost celého systému, dlouhodobou životnost pilových pásů a maximálně přesný řez.

V dutých částech ramene jsou ukryty všechny rozvody elektroinstalace a chladící kapaliny, a tím jsou chráněny proti poškození.

Nový koncept ramene přináší také velké zjednodušení při výměně pilového pásu nebo při čistění vnitřku ramene, kdy se zadní kryt ramene jednoduše vyklopí na pantech a zůstane zaaretovaný v horní poloze.

Kromě vytvoření zcela nového designu ramene došlo i k mnoha technickým úpravám a změnám zlepšujících kvalitu, uživatelský komfort a životnost stroje.

Nová je i výškově nastavitelná páka zdvihu ramene pro ergonomičtější ovládání.

Jako příslušenství je možné použití čistícího kartáčku pilového pásu, synchronně poháněného z hnacího kola.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací