Servisní technik - Elektro

pásových pil na kov a na dřevo

Náplň práce:

• komunikace se zahraničními i tuzemskými partnery, zajištění technické podpory a poradenství při řešení jejich servisních požadavků

• možnost výjezdů do zahraničí – pomoc při složitějších opravách nebo zaškolování obsluhy

• řešení technických problémů, zajištění oprav a nabídky náhradních dílů

• aktivní spolupráce s obchodním a výrobním úsekem společnosti

• reporting řešení technických problémů a vedení agendy

• školení servisních pracovníků našich partnerů

• kontinuální zlepšování poskytovaných servisních služeb

• spolupráce s konstrukčním oddělením.

Požadujeme:

• USO/SŠ - v oboru elektro,

• vyhl.50, §6 - aktivní

• čtení elektrotechnické dokumentace

• angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni (jiný jazyk výhodou)

• znalost problematiky PLC, frekvenčních a servo měničů výhodou

• praxe na podobné pozici výhodou

• ochota pracovat z počátku v naší výrobě strojů z důvodu získání znalostí a zkušeností

• komunikativnost, samostatnost, svědomitost, spolehlivost

• znalost práce na PC

• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• práce na hlavní pracovní poměr

• příjemné pracovní prostředí, pestrá pracovní náplň

• profesionální jednání

• odpovídající mzdové ohodnocení

• po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

• jistou a perspektivní pracovní pozici ve stabilní a rozvíjející se společnosti

• možnost firemního stravování v závodní jídelně

• velmi dobrá dostupnost (MHD, parkoviště)

Nástup možný ihned

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: mazgut@pilous.cz

Kontaktní osoba: p. Ján Mažgút, tel. 733 557 087

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.