Servisní technik - Elektro

pásových pil na kov a na dřevo

Místo pracoviště: Železná 648/9, Brno - Horní Heršpice
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Benefity: bonusy/prémie, příspěvek na stravování
Vhodné i pro: OZP s docházením do firmy (ostatní)

Náplň práce:

• komunikace se zahraničními i tuzemskými partnery, zajištění technické podpory a poradenství při řešení jejich servisních požadavků
• možnost výjezdů do zahraničí – pomoc při složitějších opravách nebo zaškolování obsluhy
• řešení technických problémů, zajištění oprav a nabídky náhradních dílů
• aktivní spolupráce s obchodním a výrobním úsekem společnosti
• reporting řešení technických problémů a vedení agendy
• školení servisních pracovníků našich partnerů
• kontinuální zlepšování poskytovaných servisních služeb
• spolupráce s konstrukčním oddělením.

Požadujeme:

• USO/SŠ - v oboru elektro,
• vyhl.50, §6 - aktivní
• čtení elektrotechnické dokumentace
• angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni (jiný jazyk výhodou)
• znalost problematiky PLC, frekvenčních a servo měničů výhodou
• praxe na podobné pozici výhodou
• ochota pracovat z počátku v naší výrobě strojů z důvodu získání znalostí a zkušeností
• komunikativnost, samostatnost, svědomitost, spolehlivost
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• práce v jednosměnném provozu
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• hlavní pracovní poměr (možnost i zkráceného úvazku)
• dobré platové ohodnocení odpovídající výkonu
• měsíční prémie dle hospodářského výsledku
• nadstandardní příplatek za případné přesčasové hodiny
• příjemné pracovní prostředí moderního výrobního závodu
• jistota stabilního, dlouhodobého zaměstnání s možností dalšího profesního růstu
• firemní stravování v závodní jídelně, výběr z 5 druhů jídel, cena obědového menu pouze 30 Kč
• příspěvek na penzijní připojištění 300 - 500 Kč/měsíčně
• každoroční prémie 10.000 Kč v návaznosti na docházkový fond
• termín dovolené dle domluvy, není pevný termín celozávodní dovolené
• velmi dobrá dopravní dostupnost (MHD, parkoviště)

Nástup možný ihned

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: laichman@pilous.cz

Kontaktní osoba: p. Lubomír Laichman, tel.: 603 207 191